Robin van Persie artık 10 numara: Büyük bir onur...

Haber Oku Haber Oku / Şehir: Genel
Robin van Persie artık 10 numara: Büyük bir onur...

Hollandalı yılzdız futbolcu Robin van Persie, Fenerbahçe'de 10 numarayı giyeceği belli olduktan sonra Instagram hesabından İngilizve Türkçe bir mesaj yayınladı. Persie, Bir çok büyük oyuncunun giydiği 10 numaralı formayı giyecek olmak büyük bir onur... dedi.

Fenerbahçe’de geçen sezon bekleneni veremeyen, Vitor Pereira ile arasındaki sorun nedeniyle adı sıkça ayrılık haberleriyle anılan Robin van Persie, yeni sezonda 10 numaralı formayı giyecek. Diego Ribas’ın takımdan ayrılmasıyla boşa çıkan 10 numarayı sırtına geçiren Hollandalı yıldız, Instagram’dan mesaj yayınladı.

10 numaralı formayı Van Persie giyecek

Robin van Persie’nin Instagram hesabından Türkçe ve İngiliz olarak yayınladığım mesaj şöyle;

“Forma numaramı 10 numara olarak değiştirmeye karar verdim. Yeni sezon, yeni şanslar, yeni bir başlangıç!! Fenerbahçe tarihinde 10 numara çok özel bir numara. Bir çok büyük oyuncunun giydiği 10 numaralı formayı giyecek olmak büyük bir onur.

11 numaralı formamı satın alarak bana destek veren herkese söylemek istiyorum: lütfen endişelenmeyin, sizin desteğinizi hala hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Haydi hep birlikte harika bir sezon geçirelim.”

 

 

Fenerbahçe Dick Advocaat'ı resmen açıkladı
16.08.2016

Fenerbahçe Dick Advocaat'ı resmen açıkladı

İLGİLİ HABER
Pereira gitti: Robin van Persie'nin yüzünde güller açıyor
13.08.2016

Pereira gitti: Robin van Persie'nin yüzünde güller açıyor

İLGİLİ HABERSıradaki Haber Yükleniyor...