Fatmagül Berk kayıp: 100 kişilik ekip arıyor. Çantası bulundu


Haber Oku Kaynak: Haber Oku / Şehir: Genel
Fatmagül Berk kayıp: 100 kişilik ekip arıyor. Çantası bulundu

20 yaşındaki Fatmagül Berk kayıp, Kahramanmaraş'ın Yunus Emre Mahallesi'nde oturan Fatmagül Berk, iddiaya göre saat 11.30 sıralarında iş aramak amacıyla İŞKUR'a gitmek için evden ayrıldı ancak bir daha kendisinden haber alınamadı.. Yaklaşık 100 kişilik ekip Fatmagül'ü bulmak için seferber olurken şu ana kadar genç kızın çantasına ulaşıldı.. 5 saat süren arama çalışmaları, sabah tekrar başlatılması için sonlandırıldı..

Takip Et

20 yaşındaki genç kızdan haber alınamıyor...

Kahramanmaraş'ta iş aramak için evden ayrılıp bir daha haber alınamayan 20 yaşındaki Fatmagül Berk'in dere yatağındaki zeytinlikte çantası bulundu. Çantanın bulunduğu alanda polis ve AFAD'dan oluşan yaklaşık 100 kişilik ekip genç kızı aramaya başladı.

Yunus Emre Mahallesi'nde oturan Fatmagül Berk, iddiaya göre saat 11.30 sıralarında iş aramak amacıyla İŞKUR'a gitmek için evden ayrıldı ancak bir daha kendisinden haber alınamadı.

"ÇANTASI ZEYTİNLİKTE BULUNDU"

DHA'nın haberine göre, genç kıza bir türlü ulaşamayan ailesi saat 22.00 sıralarında polisten yardım istedi. Ekipler Fatmagül Berk'i ararken, akşam saatlerinde 85 yaşındaki Halil Torun, Yunus Emre Mahallesi'nde dere yatağındaki zeytinlikte bir kadın çantası buldu. Yaşlı adamın ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler, çantayı incelerken kayıp olarak aranan Fatmagül'ün kimliğini ve cep telefonunu buldu. Bunun üzerine bölgeye polis ve AFAD'dan oluşan yaklaşık 100 kişilik bir arama ekibi sevk edildi. Yaşlı adam da bölgeye getirilerek çantayı bulduğu yeri tarif etmeye çalıştı.

Ekipler ellerinde fenerlerle dere yatağı ile çevredeki inşatlarda genç kızı aradı ancak yaklaşık 5 saat süren arama çalışmalardan bir sonuç çıkmadı. Arama çalışmalarının yarın sabah devam edeceği bildirildi. DHA

Kaynak:

Youtube Kanalımızı Takip Edin