EUROSPORT 1 07.12.2019 Yayın Akışı

EUROSPORT 1 Televizyonunda Bugün Hangi Diziler ve Programlar var? 07.12.2019 tarihli EUROSPORT 1 Yayın Akışı ve TV rehberi..

EUROSPORT 1 Bugün Yayın akışı

EUROSPORT 1

07.12.2019 Yayın Akışı

  1. Binicilik

    Tür: Spor
    Açıklama: Fransa
    Süre: Binicilik isimli yayın 00:00 - 01:00 - 60 dakika sürecek
  2. Binicilik

    Tür: Spor
    Açıklama: Binicilik dünyasından son haberler ve yarışlardan görüntüler ekrana geliyor.
    Süre: Binicilik isimli yayın 01:00 - 02:00 - 60 dakika sürecek
  3. Haberler

    Tür: Haber & Aktüalite
    Açıklama:
    Süre: Haberler isimli yayın 02:00 - 02:05 - 5 dakika sürecek
  4. Alp Disiplini

    Tür: Spor
    Açıklama: Lake Louise / Kanada
    Süre: Alp Disiplini isimli yayın 02:05 - 02:45 - 40 dakika sürecek
  5. Serbest Kayak

    Tür: Spor
    Açıklama: Val Thorens / Fransa
    Süre: Serbest Kayak isimli yayın 02:45 - 03:30 - 45 dakika sürecek
  6. Snooker

    Tür: Spor
    Açıklama: York / Birleşik Krallık
    Süre: Snooker isimli yayın 03:30 - 05:00 - 90 dakika sürecek
  7. Serbest Kayak

    Tür: Spor
    Açıklama: Val Thorens / Fransa
    Süre: Serbest Kayak isimli yayın 05:00 - 05:45 - 45 dakika sürecek
  8. Kayakla Atlama

    Tür: Spor
    Açıklama: Nizhny Tagil / Rusya
    Süre: Kayakla Atlama isimli yayın 05:45 - 06:30 - 45 dakika sürecek
  9. Alp Disiplini

    Tür: Spor
    Açıklama: Erkekler Süper Dev Beaver Creek / Abd
    Süre: Alp Disiplini isimli yayın 06:30 - 07:30 - 60 dakika sürecek
  10. Alp Disiplini

    Tür: Spor
    Açıklama: Lake Louise / Kanada
    Süre: Alp Disiplini isimli yayın 07:30 - 08:30 - 60 dakika sürecek
  11. Snooker

    Tür: Spor
    Açıklama: York / Birleşik Krallık
    Süre: Snooker isimli yayın 08:30 - 10:30 - 120 dakika sürecek
  12. Kuzey Kombine

    Tür: Spor
    Açıklama: Ruka / Finlandiya
    Süre: Kuzey Kombine isimli yayın 10:30 - 11:05 - 35 dakika sürecek
  13. Kuzey Kombine

    Tür: Spor
    Açıklama: Ruka / Finlandiya
    Süre: Kuzey Kombine isimli yayın 11:05 - 11:50 - 45 dakika sürecek
  14. Kuzey Kombine

    Tür: Spor
    Açıklama: Lillehammer / Norveç
    Süre: Kuzey Kombine isimli yayın 11:50 - 12:55 - 65 dakika sürecek
  15. Kayaklı Koşu

    Tür: Spor
    Açıklama: Kadınlar Skiathlon Lillehammer / Norveç
    Süre: Kayaklı Koşu isimli yayın 12:55 - 13:55 - 60 dakika sürecek
  16. Kayakla Atlama

    Tür: Spor
    Açıklama: Nizhny Tagil / Rusya
    Süre: Kayakla Atlama isimli yayın 13:55 - 14:20 - 25 dakika sürecek
  17. Kayaklı Koşu

    Tür: Spor
    Açıklama: Erkekler Skiathlon Norveç
    Süre: Kayaklı Koşu isimli yayın 14:20 - 15:45 - 85 dakika sürecek
  18. Kuzey Kombine

    Tür: Spor
    Açıklama: Lillehammer / Norveç
    Süre: Kuzey Kombine isimli yayın 15:45 - 16:20 - 35 dakika sürecek
  19. Kuzey Kombine

    Tür: Spor
    Açıklama: Lillehammer / Norveç
    Süre: Kuzey Kombine isimli yayın 16:20 - 17:25 - 65 dakika sürecek
  20. Kayakla Atlama

    Tür: Spor
    Açıklama: Nizhny Tagil / Rusya
    Süre: Kayakla Atlama isimli yayın 17:25 - 19:20 - 115 dakika sürecek
  21. Biatlon

    Tür: Spor
    Açıklama: Erkekler Takim Bayrak Yarışı Östersund / İsveç
    Süre: Biatlon isimli yayın 19:20 - 20:50 - 90 dakika sürecek
  22. Alp Disiplini

    Tür: Spor
    Açıklama: Erkekler İniş Beaver Creek / Abd
    Süre: Alp Disiplini isimli yayın 20:50 - 22:30 - 100 dakika sürecek
  23. Alp Disiplini

    Tür: Spor
    Açıklama: Lake Louise / Abd
    Süre: Alp Disiplini isimli yayın 22:30 - 00:00 - 90 dakika sürecek