30 Ağustos için ünlülerin coşkulu paylaşımları


30 Ağustos için ünlülerin coşkulu paylaşımları
30 Ağustos 2016 Salı
10:24
Gündem

Ünlülerin 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımları beğeni ve paylaşım rekorları kırıyor. Sosyal medyanın gündeminde bugün 30 Ağustos var... İşte milyonlarca takipçisi ve hayranı olan ünlü isimlerin bugüne özel paylaşımları..Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Türk milletinin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94'üncü yılını büyük bir coşkuyla kutluyor, aziz şehitleirmizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz… Milletçe Atatürk ve silah arkadaşlarına borçlu olduğumuz bu zaferin minnetini yaşıyor ve vatan uğrunda ölmüş tüm şehitlerimize rahmet diliyoruz.

Ünlülerin 30 Ağustos Paylaşımları..

Zerrin Tekindor: Canım Atatürk aklım fikrim sensin. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun…

Ece Gürsel: “Asil ulvi bir karakter, tesadaf veya teveccüh eseri değildir. Sürekli çalışmasının, dürüst düşünmenin ve bu gayeye varmak için yapılan bir fikir mücadelesinin neticesidir…”

İlker Kaleli: O günleri sadece yaşayanlar bilir, bize de sadece öğrenmek, anlamak, saygı duymak düşer. Başka gürültüye gerek yok.
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

30 Ağustos Atatürk paylaşımları

Demet Evgar: 30 Ağustos Zafer Bayramımızı çocukluğumdaki neşeyle kutlayacağımız günlere…

Yeliz Okur: İlk kez 1924 yılında Afyon’da Başkomutan Zaferi adıyla kutlandı. Bazı insanlar vardır bedenleri toprak olsada başarıları asla unutulmaz, fikirleri sonsuza dek yaşar. Atatürk izlenmesi gereken büyük bir liderdir. Başta Başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bütün şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz. Bu Vatan size çok şey borçlu. Keşke bu güzel günümüzü layığıyla coşku ile kutlayabilsek tıpkı eski günlerdeki gibi. ZAFER BAYRAMIMIZ kutlu olsun.

Demet Evgar 30 Ağustos mesajı

Tuğba Özay: Yaşasın Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk
İlelebet yaşasın ..! Yaşasın tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti
İlelebet yaşasın ..! Yaşasın 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız
İlelebet yaşasın ..! Kutlu olsun ulusumuza, armağan olsun çocuklarımıza ..!

Feryal Gülman: Sen olmasan olmazdı #Atam Sana minnet duymak için o kadar çok nedenimiz var ki bugun kutladığımız #zaferbayramı gibi bize armağan ettiğin #demokrasi ve #cumhuriyet hergün kutlamamız gereken bayramlar…