19 yaşındaki Gökay Tunç'un gizemli ölümü!


Haber Oku Kaynak: Haber Oku / Şehir: Genel
19 yaşındaki Gökay Tunç'un gizemli ölümü!

Adana’da 19 yaşındaki Gökay Tunç isimli genç, sokak ortasında yanına yaklaşan kişi veya kişilerce kurşun yağmuruna tutuldu.. Tunç, göğsüne ve vücudunun çeşitli bölgelerine isabet eden mermiler sonucu ağır yaralandı.. Talihsiz genci aracıyla hastaneye götürüp bırakan ve kimliği henüz belirleyemeyen şahıs da sırra kadem bastı.. Tunç, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı..

Takip Et

Olay, Seyhan ilçesi Meydan Mahallesi Barış Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Gökay Tunç (19) sokak üzerinde yürüdüğü sırada kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Göğüsünden yaralanan Tunç kanlar içerisinde yere yığıldı.

Gökay Tunç Adana Cinayet

Silah seslerini duyan vatandaşlar ise durumu polis ekiplerine bildirdi. Bu arada Tunç’u kimliği belirlenemeyen bir kişi aracı ile özel bir hastaneye götürdü. Tunç hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Gökay Tunç Adana Cinayet

10 ADET BOŞ KOVAN ELE GEÇİRDİ

Kimliği belirlenemeyen kişi Tunç’u getirdiği hastaneden ayrılarak aracını Meydan Mahallesi 39015 sokağa park ederek izini kaybettirdi. Polis ekipleri aracı emniyet garajına çektirerek inceleme altına aldı. Barış Bulvarı üzerinden inceleme yapan polis ekipleri 10 adet boş kovan ele geçirdi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. DHA

Kaynak:

Youtube Kanalımızı Takip Edin