Vahşet! Recep Serdar isimli yaşlı adam boğazı kesilerek öldürüldü!


Vahşet! Recep Serdar isimli yaşlı adam boğazı kesilerek öldürüldü!
11 Aralık 2017 Pazartesi
02:05
Türkiye

Son dakika. Karabük'ten vahşet haberi geldi.. 89 yaşındaki Recep Serdar isimli yaşlı adam evinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Serdar'ın yalnız yaşadığı öğrenildi..Son dakika.. Karabük'te vahşi cinayet.. 89 yaşındaki yaşlı adam, yalnız yaşadığı evinde boğazından bıçaklanarak öldürüldü..

Edinilen bilgiye göre olay, Karabük mahallesi Kardeş Sokak’ta medyana geldi. Eşi ve kızı öldükten sonra uzun yıllardır yalnız yaşan Recep Serdar’ı (89) akşam saatlerinde ziyarete giden ve kendisiyle aynı adı taşıyan torunu Recep Serdar kapıyı çalmasına rağmen açan olmadı.

Bunun üzerine yedek anahtar ile eve giren torun dedesini yerde kanlar içinde görünce durumu 112 ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaşlı adamın öldüğünü tespit edince durum polis ekipleri bildirdi.

DHA'nın habeirne göre, eve gelen olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemede, yaşlı adamın boynun bölgesinden 5-6 ve karın bölgesinde bir kez bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi.. İki katlı evin alt katında oturan ve camları demir korkulukla kapalı olan Recep Serdar'ı öldüren kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Polis ekipleri komşuların hiçbir şekilde ses ve gürültü duymadıkları beyanı üzerine evin etrafında alanlarda ve yol kenarındaki çöp bidonlarına kadar didik didik iz aradı. Cumhuriyet Savcısı olay yerindeki incelemesinin ardından yaşlı adamın cenazesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma sürüyor. DHA