TUSKON'a 2. dalga FETÖ operasyonu, Ünlü işadamı da ..


TUSKON'a 2. dalga FETÖ operasyonu, Ünlü işadamı da ..
19 Ağustos 2016 Cuma
11:27
Gündem

TUSCON'a 2. Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) operasyonu, Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e yakınlığıyla bilinen ünlü İşadamı Mustafa Çıkrıkçıoğlu'da gözaltına alınanlar arasında. İstanbul'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün mali yapılanmasına yönelik operasyon devam ediyorDün başlatılan TUSKON operasyonunda 18 kişi için ek gözaltı kararı çıkarılmasıyla ikinci dalga operasyon başladı.

Ekipler, başta Üsküdar, Bakırköy, Ataşehir ve Pendik ilçelerinde tespit edilen 10'dan fazla adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

GÖZALTI KARARI ALINANLAR ARASINDA ÇIKRIKÇIOĞLU DA VAR

TUSKON’a yöneli ikinci dalga FETÖ operasyonunda hakkında gözaltı kararı verilen 18 kişi arasında Kayserili işadamı Mustafa Çıkrıkçıoğlu’nun da olduğu açıklandı.TUSKON'a 2. dalga FETÖ operasyonu, Ünlü işadamı da ..

Ünlü İşadamı Çıkrıkçıoğlu ve Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül

Kayseri işadamı Mustafa Çıkrıkçıoğlu'na FETÖ gözaltı kararı... Çıkrıkçıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Çıkrıkçıoğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili, TİM Sektörler Konseyi Üyesi, TİM Sektörler Konseyi Çelik Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı ve Çelik İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak da görev yapıyor