Manisa'da köpeği ağaca asıp tecavüz ettiler ve öldürdüler

Manisa'da köpeği ağaca asıp tecavüz ettiler ve öldürdüler
27 Kasım 2016 Pazar
15:04
Gündem

Canavar ruhlu insanlar korkunç yüzünü bu kez Manisa'da gösterdi. Manisa'nın Yunusemre İlçesi Güzelyurt Mahallesi'nde ağaca asılı köpek ölüsü bulundu. Manisa Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Reyhan Erbirliler, zavallı köpeği ağaca bağlayıp tecavüz ettikten sonra işkenceyle öldürmüşler. dedi.. Hayvanseverleri ayağa kaldıran vahşet kan dondurdu..

Manisa'da dün gece yarısı Yunusemre İlçesi Güzelyurt Mahallesi'nde ağaçlık alanda ağaca asılmış köpekcesedini görenler, Yunusemre Belediyesi zabıta ekiplerine ve polise haber verdi. Köpeğin ölüsü zabıta ekipleri tarafından asıldığı yerden indirildi. Yapılan ilk incelemede köpeğin boğularak öldüğü tespit edilirken, köpeğin aynı zamanda tecavüze de uğradığı sanılıyor..

Manisa Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Reyhan Erbirliler, köpeğe tecavüz edildiğini düşündüklerini söyledi. Erbirliler şöyle dedi:

Manisa Köpeğe tecavüz edip öldürdüler

"Köpeğin asılma şekli tecavüz edildiğini düşündürüyor. Çevrede de peçete parçaları var. Hayvanda yaralar var. Çocuk tecavüzlerinin yaşandığı bir yerde bunu yapanı bulsalar bile kabahatler kanunundan ceza yazacaklar. Biz yine de olayın araştırılması için Orman ve Su İşlerine Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü'ne şikayet dilekçemizi vereceğiz. Manisa Valiliği'ne dilekçe yazacağız. Böyle bir şeyi yapan insanlarla aynı yerde yaşamaktan dolayı büyük üzüntü duyuyoruz."Manisa Köpeği ağaca asıp öldürdüler

Erbirliler, köpeğin ölüsünün Manisa Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'na götürüldüğünü söyledi.