Kibariye itiraf etti: Gaza geldim yalan söyledim, hamile değilim..


Kibariye itiraf etti: Gaza geldim yalan söyledim, hamile değilim..
3 Eylül 2016 Cumartesi
16:41
Magazin

Kibariye sahnede yaptığı "3 aylık hamileyim" açıklamasını yine kendi ağzıyla yalanladı. Ünlü sanatçı hamileliği ile ilgili soru sormaya hazırlanan gazetecilere: ‘Siz sormadan, hemen ben sadede geleyim. Böyle bir şey benim ağzımdan çıktı. Beni sevenlerin sözlerinden çok etkilendim ve 3 aylık hamileyim dedim. Ama öyle bir şey yok hamile değilim'. dedi..Kibariye, dün akşam Kenan Doğulu ile birlikte konser verdi.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorulanı yanıtlayan Kibariye, son günlerde çıkan hamilelik haberlerine açıklık getirdi. Kibariye, ‘'Siz sormadan, hemen ben sadede geleyim. Böyle bir şey benim ağzımdan çıktı. Beni sevenlerin sözlerinden çok etkilendim ve 3 aylık hamileyim dedim. Ama öyle bir şey yok hamile değilim'' dedi ve ekledi ‘'Ben her zaman söyledim. Şeker ve tansiyon hastasıyım. Bir anlık ağzımdan çıktı.

Kibariye Hamile mi? Hayır Kibariye Hamile değil!

Benim bir çocuk özlemim var. Kızım, eşim ikisi de çocuk olmasını çok istiyor. Ama tansiyon ve şeker hastalıklarım var. Ve ben menopozum. Şunu söylemek isterim. Benim bir akrabam 61 yaşında doğum yaptı. Allah'ın bir mucizesi. Nasip, kısmet. Rabbim nasip ederse olur, etmezse evlatlık falan almayı düşünmüyorum. Göbeğim şiş ama 3 senedir menopoz dönemindeyim, adet göremiyorum'' dedi.