Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner makamında silahlı saldırıya uğradı.


Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner makamında silahlı saldırıya uğradı.
10 Ekim 2017 Salı
16:00
Gündem

Son dakika.. Antalya Korkuteli'de Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner makamında silahlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Savcı Küçüköner, ambulans helikopterle Antalya'daki hastaneye sevk edildi.SON DAKİKA HABERİ.. CUMHURİYET SAVCISI MAKAMINDA SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI.. Antalya'nın Korkuteli ilçesi Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner, makamında silahlı saldırıya uğradı.  Ağır yaralanan Küçüköner, ambulans helikopterle Antalya'daki hastaneye sevk edildi. 

Ambulans helikopterle hastaneye kaldırılan Savcı Küçüköner'in durumu ciddiyetini koruyor.

Savcı Kadir Küçüköner

5 KURŞUN İSABET ETTİ
Savcı Köçüköner’in kol, bacak ve göğüs bölgesine 5 kurşunun isabet ettiği belirlendi.

Antaslya Cumhuriyet savcısı makamında Küçüköner öldürüldü

‘SAVCI İZİN TALEBİNİ UYGUN GÖRMÜYOR’
Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, savcı Kadir Küçüköner’i vuran kişinin polis memuru olduğunu belirterek, “Eşi adliyede katip olan polis memuruyla tartıştı. Vuruyor, yaralı” dedi.
Solmaz, savcı Kadir Küçüköner’i vuran kişinin polis memuru olduğunu belirterek, “Eşi de adliyemizde katip. Katibe Hanım’ın bir izin talebi oluyor, savcı bey bunu uygun görmüyor. Bunun üzerine polis olan eşi devreye giriyor ve savcı beye 5-6 el ateş ediyor. İlk tespitlerde 3 kurşunun savcımıza isabet ettiğini öğrendik. Şu an kendisine Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde müdahale ediliyor” dedi.

Antaslya Cumhuriyet savcısı makamında Küçüköner öldürüldü

KAVGANIN NEDENİ ‘İZİN’ TALEBİ
Savcı Kadir Küçüköner’in, yanında katip olarak çalışan Şerife Avcı’nın ‘izin’ talebi nedeniyle kendisiyle tartıştığı, sonrasında tartışmaya katılan Avcı’nın polis eşi Turgut Avcı’nın, Küçüköner’i vurduğu ortaya çıktı.  Avcı çiftinin engelli bir çocuğu olduğu, bu nedenle Şerife Avcı’nın bir süredir izin almak istediği kaydedildi.
Savcı Küçüköner’in de 2 yıldır Korkuteli’nde görev yaptığı, annesiyle oturduğu ve bekar olduğu belirtildi.

Savcı Kadir Küçüköner Antalya

GÖZALTINA ALINDI
Polis memuru Turgut Avcı ise olay sonrası meslektaşları tarafından gözaltına alınarak ilçe emniyet müdürlüğüne götürüldü. DHA