Avukatın pencere dışında bıraktığı köpek feci şekilde öldü


Avukatın pencere dışında bıraktığı köpek feci şekilde öldü
14 Kasım 2017 Salı
13:02
Gündem

'Okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır..' dedirtecek acı bir haber.. Avukat olduğu iddia edilen Burcu T. evinde beslediği golden retriever cinsi köpeğini oturduğu apartmanın yedinci katındaki dairesinin penceresinin dışında bırakarak dışarı çıktı. Köpeğin inleme ve havlama seslerinden durumu fark eden komşular köpeğin sahibi Burcu T.'ye telefon ile ulaştı. Ancak genç kadına telefonla ulaşan komşuları hiç beklemedikleri, kan donduran bir cevap aldı; Köpeğim hep cam dışında durur zaten.. Köpek durduğu yerde daha fazla dayanamayınca yedinci kattan düşerek ve feci şekilde öldü..Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından paylaşması sonucu ortaya çıkan acı olay hayvanseverleri ve vicdan sahibi insanları ayağa kaldırdı.

Günaşırı gelen hayvana şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. İstanbul Bakırköy'de bir evin pencere dışında mahsur kalan köpeği fark edenler hemen köpeğin sahibine telefonla ulaştılar. Avukat olduğu iddia edilen ve köpeğin sahibi Burcu T. ise, kendisini köpeğe yardım edip kurtarması için telefonla arayanlara hiç beklemedikleri insanlık dışı bir cevap verdi. Burcu T. komşusuna iddia göre "Köpeğim zaten ten hep camda durur." diyerek eve gelmeyi reddetti.

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü

YEDİNCİ KATTAN DÜŞEREK ÖLDÜ

Cam dışında mahsur kalan golden retriever cinsi köpek havlayıp inleyerek adeta çevresinden bir süre yardım istedi.. Sahibi eve gelmeyi reddedince hemen itfaiye haber verilse de, iyice bitkinleşen zavallaı köpek daha fazla dayanamayıp yedinci kattan aşağıya düşerek öldü.

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından paylaşması sonucu kısa sürede gündem olan acı olay başta hayvanserlerin tepkisine neden olurken, olayla iligli soruşturma başlatılması ve köpeğin sahibi olduğu iddia edilen Avukat Burcu T.'nin ağır bir şekilde cezalandırılması için imza kampanyası başlatıldı..

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü