Aleyna Tilki reşit olacağı gece bakın ne yapacak!


Aleyna Tilki reşit olacağı gece bakın ne yapacak!
17 Şubat 2018 Cumartesi
21:56
Magazin

Çocuk şarkıcı Aleyna Tilki nihayet 18 yaşını dolduruyor ve reşit oluyor.. Reşit olmadan alkollü mekanlarda sahneye çıktığı için Türkiye gündemine oturan ve attığı her adımla olay olan, yer yer anlamsız çıkışlarıyla tepkilerin hedefi haline gelen Aleyna Tilki, 31 Mart Cumartesi gecesi reşit oluyor.Son günlerde gözlerden uzak kalmaya çalışan ve bir süredir doğum günü partisi için Amerika’da dans eğitimi gören Aleyna Tilki, 18’inci yaşına girmeye hazırlanıyor.

18 YAŞIN İLK GECESİNDE KONSER VERECEK

Son günlerde gözlerden uzak kalmaya çalışan ve bir süredir doğum günü partisi için Amerika’da dans eğitimi gören Aleyna Tilki, 18’inci yaşına girmeye hazırlanıyor. Öğrenilen bilgiye göre Aleyna Tilki, vereceği bir konserle yeni yaşını kutlayacak.

Alyna Tilki Ne zaman reşit olacak, Aleyna doğum türküsü

PARTİ PARALI OLACAK

31 Mart Cumartesi günü reşit olmaya hazırlanan Aleyna Tilki, doğum günü partisini de paraya çevirmeyi başardı. Binlerce hayranıyla vereceği konserde buluşacak olan Tilki, yeni yaşına para kazanarak girmeye hazırlanıyor. Partinin biletleri satılmaya başladı.

Alyna Tilki Ne zaman reşit olacak, Aleyna doğum türküsü

Tilki, şöhret olduğu ilk günden itibaren reşit olmadığı halde içkili mekanlarda sahne alması, yaşının ötesinde davranışlar sergilemesi, kendisinden hayli büyük sanatçılarla girdiği polemiklerle gündeme gelmişti.

Alyna Tilki Ne zaman reşit olacak, Aleyna doğum türküsü

Ancak Tilki’nin yaşının ve şöhret yönetiminin en çok konuşulup tartışıldığı dönem ‘O Sen Olsan Bari’ klibinin yayınladığı günlere denk geliyor. Klipteki pedofili unsurları içeren görüntüler ve sonrasında Tilki’nin sosyal medya hesabından yaptığı penisli paylaşım büyük tepki çekmişti. (Sözcü)