Whatsapp çöktü: Whatsapp'a neden girilmiyor?

Haber Oku Haber Oku / Şehir: Genel
Whatsapp çöktü: Whatsapp'a neden girilmiyor?

Whatsapp çöktü.. 2017'nin son dakikalarında popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp çöktü. Sosyal medyada pek çok kullanıcı Whatsapp'a girmeye çalışırken uygulamanın hata verdiğini yazıyor...

2017 yılının tarih çöplüğüne çöküşüne dakikalar kalırken popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp yılın son saatlerinde hata vermeye başladı. Whatssapp çöktü...

Türkiye'den Whatsapp kullanıcıları 'Sohbette bir sorun oluştu' uyarısı aldıklarını ifade ediyor. Öte yandan uygulamada da atılan mesajlar iletilmeden uzun süre bekletiliyor. Anlık kopmaların yaşandığı Whatsapp'tan henüz bir açıklama yapılmadı. 

Dünyanın birçok noktasındaki kullanıcılar, WhatsApp'ta bağlantı sorunu yaşadığını sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaşıyor. Türkiye'de de bazı noktalarda WhatsApp'a erişim sağlanamıyor ve WhatsApp'a giren kullanıcılar, "Telefon Bağlı Değil" uyarısıyla karşılaşıyor.

WHATSAPP WEB: AYNI SORUN YAŞANIYOR

Aynı zamanda WhatsApp'ın Web sürümünde de bağlantı sorunu yaşanıyor. WhatsApp Web üzerinden mesaj göndermek isteyen kullanıcılar yine bağlantı sorunuyla karşılaşıyor. Öte yandan yaşanan bağlantı sorunu nedeniyle WhatsApp yetkililerinden herhangi bir açıklama yapılmadı. Yaklaşık 1 milyar aktif kullanıcısı bulunan WhatsApp'ta yaşanan bağlantı sorununun Avrupa sunucularından kaynaklandığı görüntüleniyor.
Sıradaki Haber Yükleniyor...