Vahşet! 22 yaşındaki Güllü Yurtoğlu: Düğün günü kocası öldürdü


Vahşet! 22 yaşındaki Güllü Yurtoğlu: Düğün günü kocası öldürdü
3 Aralık 2017 Pazar
15:21
Türkiye

Günaşırı gelen kadına şiddet ve kadın cinayetlerine maalesef bir yenisi daha eklendi.. Bursa’da düğün hazırlığı yapan 22 yaşındaki Güllü Yurtoğlu, 1 hafta önce resmi nikah ile evlendiği eşi, 23 yaşındaki Metehan Yurtoğlu tarafından düğün gününün  sabahında bıçaklanarak öldürüldü. Nagehan'ın, ailesini Metehan ile evliliğine razı edemediği ve bunun üzerine kaçarak evlendiği öğrenildi..Bursa'dan yine bir kadın cinayeti haberi.. 22 Yaşındaki Nagehan kaçarak evlendiği kocası tarafından düğün gününde bıçaklanarak öldürüldü..

Eşini öldürdükten sonra firar eden Metehan Yurtoğlu, polis tarafından bir tarlada saklanırken yakalandı.

Cinayet, Bursa’nın Merkez Yıldırım ilçesi İsabey Mahallesi İlkbahar Sokak'ta işlendi. Güllü Yurtoğlu’nu 4 ay önce ailesinden isteyen Metehan Yurtoğlu, kızın ailesi evlenmelerine rıza göstermeyince anlaşarak birlikte kaçtı.

Güllü Yurtoğlu Bursa kadın cinayeti

Güllü Yurtoğlu ile Metehan Yurtoğlu kısa süre önce resmi nikahlarını yaptıktan sonra düğün hazırlıklarına başladı. Uyuşturucu  bağımlısı olduğu öne sürülen Metehan Yurtoğlu, İsabey Mahallesi İlkbahar Sokak'taki evde dün akşam yapılan kına gecesi eğlencesinin sabahında, düğünlerinin yapılacağı gün, eşi Güllü Yurtoğlu'nu evlerinin mutfağında ekmek bıçağı ile öldürdü. Güllü Yurtoğlu’nun 8 yerinden bıçaklayan cinayet şüphelisi Metehan Yurtoğlu, polis tarafından bir tarlada saklanırken yakalandı. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.