Ünlü işadamı Nimet Tarlak, uyuşturucu bağımlısı oğlunu öldürdü


Ünlü işadamı Nimet Tarlak, uyuşturucu bağımlısı oğlunu öldürdü
13 Aralık 2017 Çarşamba
13:35
Gündem

Son dakika. İzmir'de ünlü bir ayakkabı firmasının kurucusu olan işadamı Nimet Tarlak, iddiaya göre tartıştığı ve kendisine bıçakla saldıran uyuşturucu bağımlısı öz oğlu Burak Tarlak'ı silahla vurarak öldürdü..İzmir'de ünlü bir ayakkabı firmasının kurucusu olan Nimet Tarlak'ın, uyuşturucu bağımlısı olduğunu öne sürdüğü oğlu Burak Tarlak'ı iki kurşunla öldürdüğü iddia edildi.

İzmir'de 31 yıldır faaliyet gösteren bir ayakkabı firmasının kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan işadamı Nimet Tarlak'ın (56) uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen oğlu Burak Tarlak, önceki akşam işyerine geldiği babasından para istedi.

Nimet Tarlak oğlu Burak Tarlak'ı öldürdü

Babası para vermeyi reddedince de aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine Burak Tarlak, bıçakla babasına saldırdı.

"SÜREKLİ BENDEN PARA İSTİYORDU"

İddiaya göre babası da ruhsatlı tabancasını çekerek, oğlunu iki kurşunla öldürdü. Gözaltına alınan babanın ifadesinde, "Oğlum yıllardır çalışmıyor. Uyuşturucu da kullanıyor. Bunun için de sürekli benden para istiyordu. Bu nedenle aramızda sık sık tartışmalar yaşanıyordu. Tartışma sırasında kendimi kaybettim, ateş ettim. Çok pişmanım" dediği öğrenildi.

Özge ve Burak Tarlak İzmir

4 yıl önce Özge Tarlak ile evlenen Burak Tarlak'ın, geçen 11 Kasım'da Burakhan ismini verdiği bir oğlunun dünyaya geldiği ortaya çıktı.

SABAH