Tam anlamıyla sapıklık: Gülen'in iç çamaşırlarını bile...


Tam anlamıyla sapıklık: Gülen'in iç çamaşırlarını bile...
11 Ağustos 2016 Perşembe
11:23
Gündem

Bir dönem Fethullah Gülen'in en yakınındaki isimlerden olan Ahmet Keleş Gülen cemaati içinde Cahiliye Dönemi'ne bile taş çıkartacak açıklamalar yaptı. Keleş: Gülen'in ağzını sildiği pis peçeteyi aldı ve bir kısmını yırtıp yedi, bizzat şahidim. Gülen'in ağzını sildiği peçeteyle gömülmek isteyenler dahi var.Bir dönem Fetullah Gülen’in en yakınında yer alan isimlerden olan Ahmet Keleş, Habertürk TV’deki ‘Karşıt Görüş programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gülen ile ilgili bilinmeyenleri paylaşan Keleş örgütteki iğrenç sapkınlıkları da tüm detaylarıyla canlı yayında anlattı.

GÜLEN'iN PİS PEÇETESİNİ ALIP YEDİ

Keleş, Fethullah Gülen ile Türkiye’de katıldığı bir kahvaltı programında bir örgüt üyesinin, Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi yediğini şu sözlerle anlattı: “Bir gün Altunizade’de beşinci katta kahvaltıdayız. Gülen’le aynı sofrada oturmak çok büyük bir şeydir, önemli bir icraattır. Gelenlerden bir tanesi Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi aldı ve bir kısmını yırtıp yedi, bizzat şahidim. Bu cinnet noktasına gelenler sonra aklınıza gelmeyen her şeyi icra edebiliyor. Gülen’in ağzını sildiği peçeteyle gömülmek isteyenler dahi var”

“SAÇI TIRNAKLARI, İÇ ÇAMAŞIRLARI SAKLANIRDI”

Fethullah Gülen’in “İstesem elime aldığım kağıdı paraya, dokunduğum toprağı altına çeviririm” dediğini söyleyen Keleş, “Gülen’in kesilen tırnakları ve saçları atılmaz saklanırdı. Gülen’in traş olduğunda kesilen saçları bile kutsal sayılıyor. İç çamaşırları da saklanırdı” dedi. “Örgütün dışındaki herkesi düşman gibi görüyorduk” itirafında bulunan Keleş, Gülen’in elini öpmenin bir tören ve özel bir makam olduğunu da söyledi.