Son dakika: 56 Emniyet Müdürü ve Amiri emekliye sevk edildi


Son dakika: 56 Emniyet Müdürü ve Amiri emekliye sevk edildi
30 Eylül 2017 Cumartesi
22:47
Gündem

Son dakika haberi.. Emniyet Genel Müdürlüğü ani bir kararla 56 emniyet mensubunu emekli etti. Emekliye sev edilenler arasında 27 müdür ve 29 emniyet amiri bulunuyor.. Emekliliğe sevk edilen emniyet mensupları arasında kritik isimler dikkat çekiyor.. İşte emekliye sevk edilen emniyet mensuplarının isim isim listesi..Son dakika gelişmesi.. 56 emniyet müdürü ve amiri için şoke eden karar.. Emniyet Genel Müdürlüğü ani bir kararla 56 emniyet mensubunu emekli etti. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu kararı doğrultusunda 9'u 1. sınıf, 15'i 3. sınıf, 3'ü 4. sınıf olmak üzere 27 emniyet müdürü ile 29 emniyet amiri emekli edildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu kararı doğrultusunda 9’u 1. sınıf, 15’i 3. sınıf, 3’ü 4. sınıf olmak üzere 27 emniyet müdürü ile 29 emniyet amiri emekli edildi.

İŞTE EMEKLİYE SEVK EDİLEN, EMNİYET MÜDÜRLERİ, EMNİYET AMİRLERİ VE POLİSLERİN İSİM İSİM LİSTESİ

Emekliye Sevk edilen emniyet müdürlerinin isimleri

Emekliliğe sevk edilen emniyet müdürlerinin arasında eski Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul da bulunuyor.

Cemil Tonbul Emekli edildi
Bu isimler arasında yer alan Cemil Tonbul, emniyet camiasında tanınmış bir isimdi.

CEMİL TONBUL KİMDİR?
Trabzon Akçaabatlı olan Tonbul, Elazığ Fırat Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü ve Polis Akademisinden mezun oldu. Azerbaycan Bakü Büyükelçiliği Güvenlik Ataşeliği yaptı. Özel Harekat Daire Başkanlığı ve Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün ardından Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı'nda çalışan Tonbul, son olarak polis başmüfettişliği görevinde bulunuyordu.
 

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Cengiz Opak
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Cengiz Opak da emekliye sevk edilenler arasında..

CENGİZ OPAK KİMDİR?

Emekliye sevkedilen isimler arasında Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Cengiz Opak da bulunuyor.
Opak, bugün Başbakan Binali Yıldırım’ın Kocaeli gezisinde güvenlik önlemlerini alan isimdi. Başbakan Yıldırım AKP’nin İzmit 4. Olağan İlçe Kongresine katıldı ve kongredeki güvenlik önlemlerini de Opak denetledi.