Rapçi Ezhel Hakkında Yeniden Dava: 10 yıl hapis..

yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Haber Oku / Sehir: Genel
Rapçi Ezhel Hakkında Yeniden Dava: 10 yıl hapis..

Şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği iddiasıyla tutuklanan ve beraat eden Youtube fenomeni 'Ezhel' lakaplı Sercan İpekçioğlu hakkında "uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını özendirme" suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle yeniden dava açıldı.

'Ezhel' adıyla tanınan Youtube fenomeni rapçi Serkan İpekçioğlu hakkında 'uyuşturucu madde kullanılmasını özendirme' suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle geçtiğimiz aylarda dava açılmıştı. Mahkeme ise Sercan İpekçioğlu'nun suç işleme kastıyla hareket etmediğini anlaşıldığını belirterek beraatına karar vermişti. Beraat kararının ardından Ezhel hakkında yeni bir dava daha açıldı.

10 YIL HAPSİ İSTENDİ

Internet üzerinden yayınlanan şarkılarında uyuşturucuyu özendirdiği gerekçesiyle ünlü rapçi hakkında 10 yıla kadar hapis talep edildi.

GÖZALTINA ALINIP BERAAT ETMİŞTİ

Müzik dünyasında 'Ezhel' adıyla tanınan, şarkı videoları milyonlarca kişi tarafından internette izlenen ünlü rapçi Ömer Sercan İpekçioğlu, bazı şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği ve kullanımını kolaylaştırdığı iddiasıyla gözaltına alınarak 19 Haziran'da beraatine karar verilmişti.
Sıradaki Haber Yükleniyor...