Rakibin bacakları arasında kalan Dzeko'dan şoke eden hareket.

Rakibin bacakları arasında kalan Dzeko'dan şoke eden hareket.
14 Kasım 2016 Pazartesi
11:50
Spor

Yeşil sahalarda daha önce hiç şahit olmadığınız şok bir olay yaşandı.. 2018 Dünya Kupası elemelerinde Yunanistan ile Bosna-Hersek'in 1-1 berabere kaldığı maça dünya yıldızı Edin Dzeko'nun yaptığı ilginç hareket damga vurdu. Yunan oyuncu Sokratis'in bacakları arasından kurtulamayan Dzeko rakibin şortunu indirdi, Dzeko bu hareketin bedelini ise kırmızı kart ile ödedi..

Bosna-Hersek'in yıldız golcüsü Edin Dzeko, maçın 76. dakikasında Yunan oyuncu Sokratis'le girdiği bir ikili mücadele sonrasında yerde kalınca sinirlerine hakim olamadı.

Yerden kalkamayan ve çok sinirlenen Dzeko Sokratis'in bacakları arasından kurtulmayı başaramayınca şok bir harekete imza attı ve bir anda rakibinin şortunu indirdi.Rakibin bacakları arasında kalan Dzeko'dan şoke eden hareket.

Maçın henüz 12. dakikasından bir sarı kartı bulunan Dzeko, bu şok hareketin ardından ikinci sarı kartını görerek kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Rakibin bacakları arasında kalan Dzeko'dan şoke eden hareket.Rakibin bacakları arasında kalan Dzeko'dan şoke eden hareket.