Prof. Dr. Şükrü Kızılot hayatını kabetti


Prof. Dr. Şükrü Kızılot hayatını kabetti
22 Ağustos 2017 Salı
20:23
Gündem

Son dakika.. Verginin gülen yüzü, Gazi Üniversitesi Emekli Öğretim üyesi ve Hürriyet gazetesi yazarlarından Prof. Dr. Şükrü Kızılot vefat etti.Gazi Üniversitesi Emekli Öğretim üyesi Prof. Dr. Şükrü Kızılot 59 yaşında vefat etti. Yaklaşık üç yıl önce ofisinde arkadaşları ile yemek yerken aniden fenalaşan ve beyin kanaması geçirdiği anlaşılan Şükrü Kızılot, Ankara Güven ve Dışkapı hastanelerinde uzun süre tedavi gördü. Bir ara yurt dışında da tedavi gören ve durumu giderek iyileşen Şükrü Kızılot yaklaşık 15 gün önce yeniden rahatsızlandı ve Güven Hastenesi’ne kaldırıldı. Son üç gündür yoğun bakımda tutulan Vergi Uzmanı Kızılot saat 16:00 civarında vefat etti.

HERKESİN ŞÜKRÜ HOCASI

Ankara’nın hemen hemen her kesiminde tanınan, gazetelerde yazarlık, mali konularda danışmanlık yapan, aynı zamanda maliyenin güldüren yönlerine de kitaplarda toplayan Şükrü Kızılot’un vefatı kısa sürede duyuldu.

Prof. Kızılot'un kızı Şükran Kızılot

Avukat Zuhal Kızılot ile evli olan, Onur, Şükran ve Bulut’un babası Şükrü Kızılot’un cenazesi yarın Ankara Kocatepe Camiinde kılınacak ikindi namazının andından Gölbaşı Mezarlığı’nda toprağa verilecek.