Mediha Akdağ ve Tuncer Kütük cinayetinde yeni gelişme

Haber Oku Haber Oku / Şehir: Genel
Mediha Akdağ ve Tuncer Kütük cinayetinde yeni gelişme

Son dakika.. Aksaray'da önceki akşam bir otomobil içerisinde bulunan öldürülen 50 yaşındaki Mediha Akdağ ve 27 yaşındaki Tuncer Kütük'ün öldürülmesi olayıyla ilgili olarak, Mediha Akdağ'ın 2 yıldır boşanma aşamasında olduğu ve evden uzaklaştırma cezası bulunan kocası Ş.D, katil zanlısı olarak aranıyor..

Aksaray'da Mediha Akdağ ve Tuncer Kütük'ün otomobilde tabanca ile vurularak öldürülmesinin ardından, cinayet zanlısı olarak öldürülen kadının boşanma aşamasındaki kocası Ş.D. aranıyor.

Olay, dün gece Sultanhanı ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Mediha Akdağ (50) ve Tuncer Kütük (27) 68 BM 327 plakalı araçta tabancayla öldürülmüş olarak bulundu. Olayın ardından geniş çaplı araştırma başlatan jandarma ile polisin tespitleri cinayetin detaylarını gün yüzüne çıkardı. Yapılan araştırma sonucunda cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak öldürülen Mediha Akdağ'ın 2 yıldır boşanma aşamasında olduğu kocası Ş.D.'nin arandığı ortaya çıktı. Olayın ardından cinayet zanlısı Ş.D.'nin ve yaşları 20 ile 30 arasında değişen 3 çocuğundan haber alınamadığı öğrenildi.

Aksaray Tuncer Kütük cinayet
Araç içinde öldürülen 27 yaşındaki Tuncer Kütük...

MEDİAHA AKDAĞ'IN KOCASI 'KATİL ZANLISI' OLARAK ARANIYOR

Yapılan çalışmalar sonucunda cinayetin detayları da bir bir ortaya çıkmaya başladı. İddiaya göre, Mediha Akdağ'ın birlikte öldürüldüğü Tuncer Kütük ile birlikte Konya'da yaşadığı evine eşyalarını almaya gittiği belirlendi. Eşyaları alıp Aksaray'a dönen Mediha Akdağ ve Tuncer Kütük'ün içinde bulunduğu otomobile Sultanhanı ilçesinde arkadan gelen bir araç içerisinden ateş açıldığı tespit edildi. Yaralanan Tuncer Kütük'ün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole düştüğü ve ardından da 2 kurşunla bacaklarından yaralanan Tuncer Kütük'e 2 el daha ateş edildiği araçta bulunan Mediha Akdağ'ın da kafasına 3, vücuduna da 3 kurşun sıkılarak öldürüldüğü belirlendi. Yaşanan cinayetin olaydan bir numaralı şüpheli olarak Mediha Akdağ ile 2 yıldır boşanma aşamasında olan ve evden uzaklaştırma aldığı öğrenilen Ş.D.'nin arandığı kaydedildi.

AKDAĞ VE KÜTÜK'ÜN ÖLDÜRÜLMEDEN ÖNCE ARAÇ İÇİNDEN YAPTIKLARI CANLI YAYIN:

 

Olayla ilgili soruşturma sürerken, öldürülen kadının Konya'daki evinde de polis ekiplerince arama yapıldığı öğrenildi.

Aksaray'da Mediha Akdağ ve Tuncer Kütük araç içinde öldürüldü
04.01.2018

Aksaray'da Mediha Akdağ ve Tuncer Kütük araç içinde öldürüldü

İLGİLİ HABERSıradaki Haber Yükleniyor...