İstanbul'da Coffee isimli köpeğe insanlık dışı işkence! Kurtarılmadı


İstanbul'da Coffee isimli köpeğe insanlık dışı işkence! Kurtarılmadı
6 Şubat 2018 Salı
23:12
Gündem

İnsanlık dışı vahşet... Bu haber 18 yaşından küçüklerin okuması için uygun değildir..Maalesef yine zavallı masum bir köpek, vahşi yaratıkların -sözde insan müsvettelerinin- korkunç bir işkencesi sonucu hayatını kaybetti.. Karaköy'de zayıflamış halde dolaşırken iki kadının, tedavi ettirebilmek için uzun uğraşlar sonucu yakalayıp veteriner kliniğine götürdüğü köpek tedaviye alındı. Çekilen röntgenler sonucunda korkunç durum ortaya çıktı!.. Köpeğin makatından silikon sıkıldığı belirlendi. Ameliyata alınan köpek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.. Masum cana yapılan bu korkunç işkence isyan ettirdi. Sosyal medyada 'Vicdanlı insanların yapacağı bir iş değil beddua etmek ama, 'Allah Sizi Kahretsin' demek ne kadar hafif kalıyor...' paylaşımı dikkat çektiİstanbul Karaköy'de bir köpeğin işkenceyle öldürüldüğü iddia edildi. İki kadın köpeği tedavi ettirebilmek için belediyeden yakalamak için yardım isteseler de yardım gelmediği iddia edildi. Kimliği belirlenemeyen kişilerin, hayvanın makatına silikon tabancası sokarak bağırsaklarına silikon sıktığı belirtildi. Yapılan tüm müdahelelere rağmen katılaşan silikon, bağırsakları parçalayarak korkunç bir şekilde köpeğin can vermesine neden oldu…

İstanbul Coffee isimli köpek işkence sonucu öldürüldü

Köpeği tedaviye alan veteriner kliniğinin o paylaşımı;

“Operasyondan çıktı. Kalın bağırsak mümkün olduğunca temizlendi. Kalanı için lavman yapılacak. Madde bağırsağı yırtıp karna dolduğu için karın içi iltihaplanması var. Bağırsakları tutan zar nekroze olduğundan alındı!! Durumu çok ciddi. Yemek borusu delinerek beslenme sondası takıldı”

İstanbul Coffee isimli köpek işkence sonucu öldürüldü

Makatından silikon sıkılmış!!!!!!!!!!
Coffee 2 haftadır @eceaykultas ve @watdirivizzik in peşinde olduğu bir köpekti. İskeleti çıkmış, 10 adımda bir kaka yapmaya çalışıp yapamayan genç dişi bir köpek. Yaptığı kaka da zift gibi, kanama var. Yakalanmasına yardım eden işçiler tinercilerin silikon sıktığını söyledi! Bugün çekilen röntgende bağırsakların komple dolu olduğu görüldü. Röntgeni sola kaydırarak görebilirsiniz. Doktorumuz elle muayene etti, içerisi taş gibi olmuş! Ne yemek yiyebiliyor, ne kaka yapabiliyor. Yaşaması resmen mucize!! Bu akşam operasyona girecek, kalın bağırsaktan bu illet nasıl temizlenir bilmiyoruz dua edin. Karaköy’deki köpekler büyük tehlike altında, lütfen artık bir şeyler yapın. Coffee’de çok ciddi bir enfeksiyon var aynı zamanda. Şu anda toksoplazma tedavisi görüyor, tedaviye verdiği cevaba göre daha güzel gelişmeler aktaracağız inşallah size. Onun için öncelikle dua edin. Tedavisi için de desteğe ihtiyacımız var. Umarım iyileştiği ve yuva bulduğu günler bir an önce gelir.
Lütfen paylaşın!

İstanbul Coffee isimli köpek işkence sonucu öldürüldü

COFFE HAYATANI KAYBETTİ:

Köpeğin tedavisiyle ilgilenen klinik tarafından köpeğin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi. Ameliyat sonrasında kalın bağırsağının temizlendiği yemek borusunun delinerek sonda takıldığı ancak köpeğin tedavi sırasında hayatını kaybettiği belirtildi. Konu ile ilgili resmi makam ve kurumlardan henüz bir açıklama gelmezken köpeğin öldüğünü ifade eden klinik tarafından yapılan açıklamanın tamamı şöyle: 

COFFEE'Yİ KAYBETTİK.............. Tüm hikayeyi baştan sona okuyun lütfen. İnsanlığımızdan utanır hale geldik. Direndik hep birlikte ama yaşatamadık seni kızım. Aslında ölmeye başladığını biliyorduk, ama umut ettik. Şimdi huzurla uyu bu adiliklerden uzak. . Siz işinizi yapmadığınız içim masumlar ölüyor!! @beyoglubld . . . . Toplanan miktar 500 TL Kalan 1500 TL!! Tedavisi için desteğe ihtiyacımız var! Karaköy/İstanbul Son durum; Operasyondan çıktı. Kalın bağırsak mümkün olduğunca temizlendi. Kalanı için lavman yapılacak. Madde bağırsağı yırtıp karna dolduğu için karın içi iltihaplanması var. Bağırsakları tutan zar nekroze olduğundan alındı!! Durumu çok ciddi. Yemek borusu delinerek beslenme sondası takıldı Makatından silikon sıkılmış!!!!!!!!!! Coffee 2 haftadır @eceaykultas ve @watdirivizzik in peşinde olduğu bir köpekti. İskeleti çıkmış, 10 adımda bir kaka yapmaya çalışıp yapamayan genç dişi bir köpek. Yaptığı kaka da zift gibi, kanama var. Yakalanmasına yardım eden işçiler tinercilerin silikon sıktığını söyledi! Bugün çekilen röntgende bağırsakların komple dolu olduğu görüldü. Röntgeni sola kaydırarak görebilirsiniz. Doktorumuz elle muayene etti, içerisi taş gibi olmuş! Ne yemek yiyebiliyor, ne kaka yapabiliyor. Yaşaması resmen mucize!! Bu akşam operasyona girecek, kalın bağırsaktan bu illet nasıl temizlenir bilmiyoruz dua edin. Karaköy'deki köpekler büyük tehlike altında, lütfen artık bir şeyler yapın. Coffee'de çok ciddi bir enfeksiyon var aynı zamanda. Şu anda toksoplazma tedavisi görüyor, tedaviye verdiği cevaba göre daha güzel gelişmeler aktaracağız inşallah size. Onun için öncelikle dua edin. Tedavisi için de desteğe ihtiyacımız var. Umarım iyileştiği ve yuva bulduğu günler bir an önce gelir. Lütfen paylaşın! İsterseniz alışveriş, isterseniz bağış yapabilirsiniz. Alışveriş yapabileceğiniz sayfalar @petarmyshop @bjeffshop @superheroes4people @minitolia3d @pawpawpet Green Line Veteriner Kliniği Beril Dedecanoğlu GARANTİ IBAN: TR49 0006 2001 1290 0006 6973 79 #destek #satınalmasahiplen #sokaktakicanlar #sokaktakicanlarıunutma #adoptdontshop #adoptandsavealife #coffeeyedestek #coffeeyaşasın

 Pet Army (@petarmyshop)'in paylaştığı bir gönderi (Şub 5, 2018 at 1:12öö PST)

!Operasyondan çıktı. Kalın bağırsak mümkün olduğunca temizlendi. Kalanı için lavman yapılacak. Madde bağırsağı yırtıp karna dolduğu için karın içi iltihaplanması var. Bağırsakları tutan zar nekroze olduğundan alındı!! Durumu çok ciddi. Yemek borusu delinerek beslenme sondası takıldı.

COFFEE'Yİ KAYBETTİK..............
Tüm hikayeyi baştan sona okuyun lütfen. İnsanlığımızdan utanır hale geldik. Direndik hep birlikte ama yaşatamadık seni kızım. Aslında ölmeye başladığını biliyorduk, ama umut ettik. Şimdi huzurla uyu bu adiliklerden uzak. . Siz işinizi yapmadığınız içim masumlar ölüyor!!!