Irmak Kupal'ı cinayetinde yeni görüntüler ve gelişmeler

Irmak Kupal'ı cinayetinde yeni görüntüler ve gelişmeler
21 Ekim 2016 Cuma
22:41
Gündem

Son dakika, Irmak Kupal'ı arama çalışmalarına enerji kesintisi nedeniyle ara verildi.. Bu arada katil zanlısı Himmet Aktürk'ün tarif ettiği bölgedeki bir taralada kanlı bir çuval bulundu, Katil zanlısının cinayete ilişkin yeni görüntüleri de ortaya çıktı.. Irmak Kupal cinayetinde dehşet veren son dakika gelişmeleri haberimizde.

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde hurdacılık yapan Himmet A. tarafından öldürülerek Sarıkız Çayı kenarındaki bağa gömülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın arama çalışmalarına hava kararınca ara verildi.

Alaşehir’de 14 Ekim tarihinde evlerinin önünden kaybolan Irmak Kupal’ı öldürdüğünü dün canlı yayında itiraf eden ve İstanbul Bahçelievler Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından program arasında gözaltına alınan Himmet Aktürk, Manisa’ya getirilmişti. Adliyeye sevk edilen zanlı, çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

IRMAK KUPAL CİNAYETİN YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Himmet Aktürk'ün emniyetteki ifadesinde, Irmak’ı tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğünü, daha sonra cesedi çuvala koyup çöp konteynerine bıraktığını ve bir süre sonra gittiğinde çuvalın orada olduğunu görüp alarak Sarıkız Çayı’nın kenarına bıraktığını söylediği öğrenildi.

Himmet Aktürk

KANLI ÇUVAL BULUNDU

Akşam saatlerinde katil zanlısının tarif ettiği bölgedeki bir tarlada, üzerinde kan lekesi olduğu düşünülen bir çuvala rastlandı. Havanın kararmasıyla projektörlerle bölge aydınlatarak sürdürülen çalışmalar bir süre devam etmesine rağmen kullanılan cihazların enerjilerin tükenmesi sebebiyle aramanın yarın sabaha bırakılmasına karar verildi.

İLGİLİ HABER