iPhone 7 huzurlarınızda; iPhone 7 fiyatı belli oldu


iPhone 7 huzurlarınızda; iPhone 7 fiyatı belli oldu
7 Eylül 2016 Çarşamba
20:42
Bilim-Teknoloji

Apple, merakla beklenen iPhone 7'nin yeni özelliklerini basına tanıttı. İşte iPhone 7 ile ilgili detaylar.. Apple'ın resmi Twitter hesabı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın görüntülerini Cook'tan önce yayınladı! En çok merak edilen bir özellik alkışlarla karşılandı, iPhone 7'ler su ve toz geçirmez özelliğiyle geldi.. iPhone 7 Türkiye'de hangi tarihte satışa çıkacak? Türkiye'de iPhone 7 satış fiyatları ne olacak? Apple tüm detayları bu gece açıklayacak... iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın ABD satış fiyatları belli oldu.Yeni telefon hakkında ortaya çıkan bilgiler ise şöyle:

Apple yeni telefonu iPhone 7’yi bugün San Francisco’da düzenleyeceği basın toplantısında tanıttı

Apple'ın resmi Twitter hesabı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın görüntülerini Cook'tan önce yayınladı!​ iPhone 7 ve iPhone 7 plus su ve toz geçirmez özellikleriyle geldi..

FİYATLAR BELLİ OLDU

Yapılan açıklamaya göre 32 GB'lık modeller için iPhone 7  649 dolar'dan iPhone 7 Plus 769 dolara satışa sunuldu. iPhone 7 ile birlikte 16 GB'lık modeller tahi oldu. Yapılan açıklamaya göre 32 GB'lık modeller için iPhone 7  649 dolar'dan iPhone 7 Plus 769 dolara satışa sunuldu. iPhone 7 ile birlikte 16 GB'lık modeller tahi oldu. iPhone 7 tanıtımı, işte iPhone 7 huzurlarınızda

İPHONE 7’NİN ÖZELLİKLERİ

Konferans’ın en önemli bölümü iPhone 7’nin tanıtımı oldu. iPhone 7’nin iPhone serisine nasıl yenilikler getireceği merak ediliyordu. İşte iPhone 7’nin özellikleri:
– 4 çekirdekli 64-bit A10 Fusion çipi ilk iPhone’un işlemcisinden 120 kat daha hızlı. Çekirdeklerden ikisi yüksek verimlilik için çalışacak. Böylece yüksek işlemci gerektirmeyen işlemler bu iki çekirdek tarafından yapılacak böylece pil ömrü daha verimli kullanılacak.
– iPhopne 7 dahili hafıza olarak 32, 128 ve 256 GB seçeneklerini sunuyor.
iPhone 7’nin belleği ise 2 GB.
– iPhone 7 şimdiye kadar ki en uzun pil ömrünü sunacak. iPhone 6s Plus’a göre ortalama 1 saat daha fazla pil ömrüden faydalanılabilecek.
– A10’un grafik performansı orjinal iPhone’dan 240 kat daha güçlü.

İphone 7 versiyonları, iPhone 7 kaç para

– İki arka kamera
– iPhone Home tuşu yeniden tasarlandı. iPhone 7 yeni home tuşu baskıyı duyarlı ve kullanıcıya geri bildirimde bulanabiliyor.
– Su ve toza karşı dayanıklılık!
– Yeni bir kamera sistemi. Optik stabilize ile titreşim engelleme, %50 daha çok ışık alan lens, %60 daha hızlı ve %30 daha verimli sensör dört renkli flash ve resim kalitesini 25 mili saniyede otomatik olarak yükselten akıllı görsel işleme yazılımı.
– Ön tarafta 7 MP HD camera, otomatik titreşim düzeltme
– 12 MP arka kamera, 6 elementli lens.

İPhone 7 Görüntüsü, Çift Kamera

– iPHone Plus’da 2 12 MP kamera. Bu kemeralardan biri geniş açı diğer telefoto. İki kamera sayesinde zoom yapıldığından telefoto lens ile fotoğraf çekilebilecek. Böylece yazılım ile yapılan yakınlaştırmaya  göre çok daha yüksek kalite de fotoğraflar çekilebilecek. İki kameranın diğer bir avantajıda fotoğraf çekiminde derinlik etkisinin daha iyi bir şekilde yaratılması.
– Retina HD ekran %25 daha parlaklık sunacak.
– iPhone 7 biri üstte diğer altta iki hoperlöre sahip.
– Apple’ın yeni kulaklıkları ligthning soketi ile bağlanacak. Analog kulaklıklar ise bir adaptör ile telefona bağlanabilecek. Yeni kulaklıklar ve analog-lightning soketi dönüştürücüsü de iPhone 7 ile beraber kutudan çıkacak.

Kulaklık iPhone 7
– iPhone 7 tanıtımı ile beraber Apple yeni kablosuz kulaklıkları tanıttı. Airpod adı verilen kulaklıkları 24 saat kullanılabiliyor. Şarj aleti aynı zamanda kulakları taşımak için de kullanılabiliyor.

Çift kamera sürprizi

iPhone 7 Plus çift kamera ile geldi. Yeni modelin arka kısmında iki tane kameraya yer verildi. iPhone 7'de ise bu sayı bir.

 

iPhone 7 Dış görünüm, İphone kaç renk

Yeni iPhone yeni bir renk seçeneği ile geliyor. iPhone 7 iki farklı siyah renk ile geliyor: Jet Black ve sadece Black..

iPhone 7 Kamera özellikleri

Yeni iPhone'ların arka kameraları ise 12 MP. iPhone 7 Plus’taki iki arka kameradan biri geniş açı, diğeri ise telefoto lensi olarak kullanılıyor.

Cihaz hangi kamerayı kullanacağına otomatik olarak karar veriyor.

************

BÜYÜK AN GELDİ İŞTE KONFERANSTAN BAŞLIKLAR

– Konferans Apple Ceo’su Tim Cook’un ünlü bir ABD’li komedyen James Corden ile yer aldığı bir skeç ile başladı.
– Tim Cook, konuşmasına Apple Music’in başarıları ile başladı.
– Ünlü Ninntendo oyunu Mario App Store geliyor! Tim Cook sahneye Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto’yu sahneye davet etti.

iPhone 7 Tanıtım
– Miyamoto Mario’nun iPhone’da nasıl oynanabileceğini açıkladı. Mario oyununu tek elle oynyabileceksiniz. Mario, iPhone yeni bir oyun modu olan Toad Rally ile geliyor. Toad Rally modundan dünyanın her yerindeki oyuncularla kısıtlı bir sürede en çok parayı toplamak üzere yarışacaksınız. 2016’da Noel zamanı çıkacak olan oyun ücretsiz olarak oynanabilecek.
– Tim Cook, Apple eğitime verdiği önemini anlattı ve ConnectED programı dahilinde 4500 öğretmene Apple cihazları verileceğini açıkladı.

iPhone 7 tanıtım yapıldı
– iWork için gerçek zamanlı ortak çalışma özelliği tanıtıldı.
– Tim Cook, Apple Watch 2 tanıtımı öncesinde Apple Watch’ın saat markaları arasında 2. sıraya yükseldiğini açıkladı.
– Jeff Williams sahneye geldi ve Apple Wacth’ın yeni işletim sistemi Watch OS3’ün getireceği yenikleri açıklamaya başladı.

APPLE WATCH 2’NİN ÖZELLİKLERİ

WatchOS 3:
– Bir düğmeye basılı tutarak acil durum (911 gibi) numaralarını arama
– Stresle baş etmeye yardımcı bir uygulama
– Fitness, gazete, sağlık oyun olmak üzere pek çok yeni uygulama geliyor.
– Pkemon Go Apple Watch’a geliyor!

İPHONE 7’NİN ÖZELLİKLERİ

Konferans’ın en önemli bölümü iPhone 7’nin tanıtımı olacak. iPhone 7’nin iPhone serisine nasıl yenilikler getireceği merak ediliyor.