Halil Sezai genç sevgilisine öpücüklerle isyan etti!


Halil Sezai genç sevgilisine öpücüklerle isyan etti!
24 Temmuz 2016 Pazar
14:57
Magazin

Sevgilisinden bir türlü ayrılamayan ünlü sanatçı Halil Sezai adeta öpücüklerle isyan etti.. Sevilen şarkısı İsyan’la dillerde olan Halil Sezai, o gün genç sevgilisine veda ederken farklı bir isyan sergiledi...Halil Sezai'ye Atatürk Havalimanı'nda objektiflere takıldı. Genç sevgilisini uğurlayan sanatçı, ondan bir türlü ayrılmak istemiyordu. Bu vedaya olan isyanını, dakikalarca sarılıp onu öpücük yağmuruna tutarak gösterdi.

Aşk hayatındaki hızıyla herkesi şaşkına çeviren Halil Sezai, şaşırtmaya devam ediyor… Geçtiğimiz aylarda jet hızıyla evlenip, jet hızıyla boşanan Sezai, yaşadığı kısa süren evliliği sonrası her seferinde farklı bir bayan ile görüntülenmişti. Önceki gün Atatürk Havalimanı’nda kendisinden yaşça küçük olduğu gözlenen yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülenen Sezai, aşk dolu dakikalarıyla gazetecilere yakalandı.

Halil Sezai Sevgilisini öperken

Kız arkadaşını yolculadığı öğrenilen Sezai, yeni sevgilisinin biletini check-in yaptırdıktan sonra bir türlü kız arkadaşından ayrılmadı. Uzun bir süre sevgilisine sarılan Sezai, çevredekileri aldırış etmeden uzun bir süre de öpüşmesi işte objektiflere böyle yansıdı. Halil Sezai, zoraki ayrıldığı sevgilisini yolculamasının ardından havaalanından ayrıldı