Fikret Orman’dan Balotelli sürprizi: Sorunu çözeriz


Fikret Orman’dan Balotelli sürprizi: Sorunu çözeriz
27 Temmuz 2016 Çarşamba
20:31
Spor

Fikret Orman, "Balotelli'yi takımımda görmeyi çok isterim, o da bizi istiyor. Amokachi, Pascal gibi taraftarımızın çok seveceği tipte bir yıldız. Bizler, tribünler ve hoca onun sorunlu kişiliğini de çözebiliriz" dedi.Fikret Orman, siyah-beyazlı camiayı çok heyecanlandıran bir isim olan Balotelli ile ilgili ilk kez müjde niteliğinde açıklamalar yaptı. Kartal’ın patronu, “Onu takımımda görmeyi çok isterim. Problemli gibi görünüyor ama saha dışında 10 numara çocuk” sözleriyle konuya girdi ve böylece golcüyle görüştüğünün de ipuçlarını verdi.

Daha önce Beşiktaş’ta forma giyen Amokachi ve Pascal Nouma gibi isimleri hatırlatan Fikret Orman, “Taraftarımızın seveceği tipte bir yıldız. Çok örnekleri var. Benim aklıma ilk gelenler, pascal ve Amokachi… Büyük ilgi göreceğinden adım gibi eminim” ifadelerini kullandı.

Balotelli Beşiktaş'a gelir mi,Fikret Orman

Sözlerine devam eden Orman, “Eğer zaten sorunlu bir oyuncu olarak görülmese Beşiktaş ile adı asla anılmazdı. Ancak biz Balotelli için elimizden geleni yapıp, onun bu yönüne de çözüm geliştirebiliriz. Yöneticilerimizle, taraftarımızla, hocamızla beraber. Türkiye’deki ilgi ve alakayla değişebilir diye düşünüyorum. Kısacası onu istiyoruz, kendisi de buraya gelmek istiyor” diyerek artık işin Liverpool boyutuyla ilgileneceklerini dile getirdi.