Fi Çi yeni bölüm bugün yayınlandı! İşte, Fi Çİ Puhutv 4.bölüm


Fi Çi yeni bölüm bugün yayınlandı! İşte, Fi Çİ Puhutv 4.bölüm
10 Aralık 2017 Pazar
01:17
Magazin

Fi dizisi yeni sezon Çi'nin geçtiğimiz haftalarda 4. yeni bölümü yayınlanmamıştı. Fİ Hayranlarını üzen bu gelişmenin ardından heyecan yeniden başladı.. Fi 2.yeni sezon Çi, bugün 4.bölümüyle kaldığı yerde tüm hızıyla devam edecek. Fi 2.yeni sezon Çi 4. yeni bölümü bugün yayınlandı. İşte, Fİ Çİ 4.bölüm PUHU TV sayfası!Fİ, Çİ, Pİ DİZİSİ HAKKINDA HER ŞEY BURADA? Fİ BU HAFTA NEDEN YAYINLANMADI?

Çok kısa bir süre içerisinde 100 milyon izleyici sayısı elde etmeyi başararak Fi yeni sezonu ile Çi dizisi yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle takip ediliyor. Türkiye'nin yeni nesil online televizyonu Puhu TV'de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği ve ilk sezonuyla yüksek izlenme oranları elde eden  Fi, yeni sezonu Çİ geçtiğimiz hafta cuma günü saat 21:00'da yayınlanması beklenen 4.bölümü yayınlanmamıştı.

Fİ, Çİ DİZİSİNİ PUHU TV'DEN CANLI İZLEYEBİLİRSİNİZ

Fİ 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN PUHUTV
Serenay Fi çi, Puhu Tv 4. bölüm

Bunun sonrasında Fi Çi dizisinin resmi sosyal medya hesaplarından konuya ilişkin resmi bir açıklama gerçekleştirildi. Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan ve Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Fi dizisinin ikinci yeni sezonu Çi 4.bölüm ne zaman başlayacak, bu hafta kaldığı yerden devam edecek mi? Başladığı günden bu yana her geçen gün katlanarak artan izleyici kitlesine kavuşan Fi yeni sezon Çi'nin yayın günü ve saati değişti mi? Fİ 2.yeni sezon Çi 4.bölüm bugün ne zaman saat kaçta başlayacak?

Fİ Çİ DİZİSİ YAYIN GÜNÜ VE SAATİ DEĞİŞTİ Mİ?

Fi yeni sezon Çi dizisinin yayın günü ve saatinde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yalnızca izleyicilerine 1 hafta kadar kısa bir ara verildi. Fİ Çİ 4.bölümü 8 Aralık tarihinde saat 21:00'da Puhu TV'de yayınlanacak.

Serenay Fi çi, Puhu Tv 4. bölüm

Fİ Çİ 2.SEZON 4. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 3. bölümü ile nefes keserken 4. bölümü izlemek isteyenler puhutv'de yayın saatini bekliyorlar. Fi yeni sezonu Çi’nin 4. Bölüm tarihiyle ilgili açıklama sosyal medyadan geldi. Twitter’dan yapılan duyuruda; “Fi'den bir kutlama mesajımız, bir de duyurumuz var!  15 bölüm, 17 milyon izleyici, 100 milyon izlenme! Herkese çok teşekkür ederiz! Fi'nin yeni sezonu Çi, 4. bölümüyle 8 Aralık'ta sizlerle. 5. bölüm 15 Aralık, 6. bölüm ise 22 Aralık'ta yayınlanacak!” şeklinde ifadelere yer verildi.

Fİ Çİ DİZİSİ NASIL İZLENİR?

Bilindiği üzere Fi dizisi televizyondan yayınlanmıyor. İnternet üzerinden izlenecek olan Fi dizisi Puhu TV'den yayın hayatında devam ediyor. Kaynak: haberfi.com