Eski YARSAV Başkanı yayımladı: ByLock kullanan AKP'lilerin listesi

Eski YARSAV Başkanı yayımladı: ByLock kullanan AKP'lilerin listesi
30 Eylül 2017 Cumartesi
20:56
Gündem

'Bylock kullanan AKP’lilerin tam listesi' ortalığı karıştırdı.. YARSAV'ın kurucu eski başkanı hukukçu Ömer Faruk Eminağaoğlu, Twitter hesabından "Bylock kullanan AKP'lilerin tam listesi" başlıklı bir liste yayımlandı. Yayımlanan ByLock listesinde yeni ve eski çok sayıda AKP'li bakan ve milletvekillerinin adı geçiyor. AKP milletvekili Şamil Tayyar, listeyi yayımlayan Eminağaoğlu'na çok sert tepki gösterdi: İspat etmezsen o. çoçuğusun....

SON DAKİKA.... 'BYLOCK KULLANAN AKP'Lİ VEKİLLERİN LİSTESİ' ORTALIĞI KARIŞTIRDI..

YARSAV’ın kurucu eski başkanı hukukçu Ömer Faruk Eminağaoğlu gündeme bomba gibi düşen paylaşımda bulundu. Eminağaoğlu, Twitter hesabından “Bylock kullanan AKP’lilerin tam listesi” adlı bir liste yayımlandı.


Listede Cemil Ç., Bülent A., Hayati Y., İsmet Y., Egemen B., Veysel E., Ömer D. ile birlikte AKP Milletvekili Şamil T.’nin isminin olduğu görüldü.
Bylock kullanan AKP'lilerin tam listesi

Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında çıkarılan birinci Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile kapatılan Yargıçlar ve Savcılar Birliği YARSAV’ın kurucu eski başkanı hukukçu Ömer Faruk Eminağaoğlu, Twitter hesabından, 'ByLock kullanan AKP’lilerin listesi' başlıklı bir liste yayınladı ve bu listeye ilk tepki AKP milletvekili Şamil Tayyar'dan geldi..
 

Bylock kullanan AKP'lilerin tam listesi

Bylock kullanan AKP'lilerin tam listesi

AKP MİLLETVEKİLİ ŞAMİL TAYYAR'DAN ÇOK SERT 'BYLOCK LİSTESİ' TEPKİSİ

Şamil Tayyar Helin Avşar Kelepçe

ŞAMİL TAYYAR: İSPAT ETMEZSEN…
Ömer Faruk Eminağaoğlu'na, “Sözümona hukukçusun!” diyen Şamil Tayyar şöyle devam etti: “İspat etmezsen o. çoçuğusun. Pazartesi de dava açıyorum. Mutlaka hesap vereceksin ahlaksız herif!”

Bylock kullanan AKP'lilerin tam listesi Şamil Tayyar