CHP'li belediye başkanı Mustafa İnce ve eşine silahlı saldırı!


CHP'li belediye başkanı Mustafa İnce ve eşine silahlı saldırı!
3 Aralık 2017 Pazar
00:18
Gündem

Son dakika haberi... İzmir'in Güzelbahçe ilçe Belediye Başkanı CHP'li Mustafa İnce ve eşi Nilüfer İnce evlerinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Açılan ateş sonrası mermilerden biri Mustafa İnce'nin bacağına isabet etti. Başkan İnce, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. CHP İlçe başkanı ise saldırının siyasi olmadığı öne sürdü..Son dakika. İzmir'in Güzelbahçe ilçesi Belediye Başkanı Mustafa İnce, eşi Nilüfer İnce ile birlikte ilçenin Yaka Mahallesi’nde bulunan evine girerken, kapı önünde silahlı saldırıya uğradı.
Otomobille yanına yaklaşan kimliği belirsiz bir kişi, 3-4 İnce çiftine doğru ateş açtı. Silahtan çıkan mermilerden biri, Mustafa İnce’nin sol diz kapağının üzerine isabet etti. İnce yere yığılırken, saldırgan otomobille olay yerinden uzaklaştı. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Mustafa İnce, ambulansla 9 Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

CHP İzmir Güzelbağ Belediye Başkanı Mustafa İnce

“KANUNSUZ İŞ YAPMAYI TEKLİF ETMİŞLER”
Aynı ambulansla hastane giden CHP Güzelbahçe İlçe Baykanı Kazım Çam, yaptığı açıklamada, “Saldırının siyasi olduğunu düşünmüyoruz. Biri kanunsuz bir iş yapmayı teklif etmiştir. Başkan da kabul etmeyince bu yola başvurmuştur, diye düşünüyorum” dedi.
Görgün tanıklarının ifadesine başvurup, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alan polis ekipleri, saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.