Bursa Belediye Başkanı'ndan istifa resti: Yooo! Yok öyle bir şey yok


Bursa Belediye Başkanı'ndan istifa resti: Yooo! Yok öyle bir şey yok
21 Ekim 2017 Cumartesi
23:17
Gündem

'3 Belediye Başkanı' arasında ismi geçen Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe istifa açıklaması yaptı. Altepe, Yok öyle bir şey. dedi.. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından istifası istenen isimler arasında gösterilen ve son günlerde resmi törenlere katılmayarak yardımcılarını görevlendiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifası ile ilgili soruya yanıt verdi.Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası istenen isimler arasında gösterilen ve son günlerde resmi törenlere katılmayarak yardımcılarını görevlendiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Bursa Park Bahçe Sosyal ve Kültürel Hizmetler AŞ. (BURFAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Memduh Özyıldırım’ın oğlu Yasin Özyıldırım ve Nemide ve Zeki Altun’un kızları Jessika Altun’un nikahına katıldı.

Recep Altepe İstifa edecek mi?

Merinos Parkı Göl tesislerindeki nikahta neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Başkan Recep Altepe genç çiftin nikahını kıyıp mutluluklar diledi.

"YOO0! YOK ÖYLE BİR ŞEY YOK!..."

Nikah sonrasında davetlilerle bir süre sohbet edip kendisine ayrılan masada yemek yiyin Recep Altepe, yaklaşık bir saat kaldığı salondan ayrılırken, istifası ile ilgili bilgi almak isteyen DHA muhabirine, “Hayırdır? Yooo! Yok öyle bir şey yok!  Yok abi öyle birşey yok. Sağol. Hayırlı Akşamlar” diyerek makam aracına binip ayrıldı. DHA