Arda Turan: Terim varsa gelmem! dedi iddiası

Haber Oku Haber Oku / Şehir: Genel
Arda Turan: Terim varsa gelmem! dedi iddiası

Şu sıralar Barcelona'nın satılıklar listesine konulan, Galatasaray ve Beşiktaş'a transfer oluyor haberleri çıkan, son olarak Medipol Başakşehir’e transfer olması gündemde olan, 'A Milli Takım prim skandalı', 'Gazeteciye uçakta yumruklu saldırı' olaylarıyla Türkiye'de istenmeyen adam ilan edilen Arda Turan hakkında Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar açıklama yaptı.. Ağar, Arda Turan’ın, 'Fatih Terim varsa ben gelmem' cümlesini kurup kurmadığını açıkladı.

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Barcelona forması giyen ve Medipol Başakşehir’e transfer olması gündemde olan Arda Turan ile arasındaki diyaloğu anlattı. Ağar, Arda Turan’ın, ”Fatih Terim varsa ben gelmem” cümlesini kurup kurmadığını açıkladı.

Bloomberg HT kanalında açıklamalarda bulunan Ağar’ın açıklamaları şu şekilde:

İLGİLİ HABER

"GALATASARAY ARDA'YI KUCAKLAMALIDIR"

Arda bizim bir evladımız. Galatasaray’da altyapıdan yetişmiş, hepimizin gözü gibi koruması gereken bir adam. Bir moral bozukluğu olabilir dedim. Bir evlat gibi severim. Bize jestler yapan bir çocuktur. Acaba orda ne yapıyorsun, nasıl oynamıyorsun diye sordum. 4 kilo verdim, gittim adam almıyor beni. Oynamam da lazım. Sana bir tavsiyem var. Gönlüm Galatasaray’da oynamandır. Arda futbolu Galatasaray’da bırakacaktır. Öyle de olacaktır. Burada başka görevler üstlenecektir.

İLGİLİ HABER

Arda Turan ile konuşması hakkında…

Büyük camialara transfer olanların, ileri yaşamlarında ne tür sıkıntılara girdiğini biliyoruz. İsim verip kimseyi rencide etmek istemiyorum. Yanlış tercihleri ömür boyur karşılarına çıktı.Bunu izah ettim. Onu anlattım. Gayet tatlı bir konuşma geçti. Galatasaray, Arda’yı kucaklamalıdır.

ARDA, TERBİYESİZ DEĞİLDİR...

Fatih Terim varsa ben gelmem gibi bir lafı yok. Öyle şey olur mu? Arda, terbiyesiz değildir. Öyle bir lafı olsa, yakışık almayacağını kendisine ifade ederim.
Sıradaki Haber Yükleniyor...