8 çocuklu Yılan: 'O kızı alacağım' dedi dehşet saçtı


8 çocuklu Yılan: 'O kızı alacağım' dedi dehşet saçtı
18 Ağustos 2017 Cuma
13:04
Gündem

Evli ve 8 çocuk babası olduğu öğrenilen 45 yaşındaki Hacı Yılan isimli bir adam, üniversite öğrencisi bir kızın peşine düşüp 2 yıl boyunca tacizlerini sürdürdürdü. Son olarak 'O kızı alacağım' deyip genç kızın amcasını öldürdü, babasını ve kardeşini yaraladı! Yılan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı bir not ise katliam ve dehşetin habercisiydi."Size söz, bir gün tüm gazeteciler beni yazacak. Cumhuriyet Savcısı ve Emniyet Müdürü de orada olacak.." işte bu paylaşım aslında tehlikenin ve dehşetin habercisiydi.. Evli ve 8 çocuklu Yılan dehşet saçtı..

Ardahan'da Bayramoğlu köyünde yaşayan ve öğrenci servis taşımacılığı yapan evli, 8 çocuk babası Yılan (45) iddiaya göre köyde yaşayan L.A. (23) isimli genç kızın peşine düştü.

 2 yıl boyunca kızın peşini bırakmayan Yılan, telefon ve mesajlarla sürekli rahatsız ve taciz ettiği L.A. ile evlenmek istediğini öne sürdü.

Genç kız bir süre önce Trakya Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünü kazanıp okumak için Edirne'ye gitti. Ancak Yılan Edirne'ye kadar gidip, genç kızı rahatsız ve taciz etmeyi sürdürdü. Bunun üzerine L.A. polise şikâyette bulundu. Yaklaşık iki ay önce genç kız savcılık kararıyla çağrı üzerine koruma tedbiri aldırdı.

Hacı Yılan Ardahan

'O KIZI ALACAĞIM!'

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Ardahan'a dönen Yılan, önceki gün genç kızın tarladan eve dönen babası Turan A. ve ağabeyi Ömer A.'yı takip edip, evlerinin önünde kurşun yağdırdı. İddiaya göre "O kızı alacağım" diyerek bağıran adamın sesini duyup, dışarı çıkan genç kızın 69 yaşındaki amcası Alaattin A. da kurşunların hedefi oldu.

Zanlının açtığı ateş sonucu Alaattin A. olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan Turan A. ve oğlu Ömer A. hastanede tedavi altına alındı. Olayın ardından jandarma tarafından yakalanan zanlı tutuklandı.

Ardahan YIlan Olayı Cİnayet ve taciz

GAZETELER BENİ YAZACAK

Katil zanlısının sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki profilinde "Size söz, bir gün tüm gazeteciler beni yazacak. Cumhuriyet Savcısı ve Emniyet Müdürü de orada olacak" yazdığı görüldü. 

Hacı Bayram Yılan son paylaşımını 8 Haziran'da yapmış

Hacı Yılan Sapık

SOSYAL MEDYADAN YILAN'A TEPKİ YAĞDI

Hacı Yılan’ın sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki künyesinde ‘Size söz bir gün tüm gazeteciler beni yazacak. Cumhuriyet Savcıları ve Emniyet Müdürü de orada olacak’ diyen siteye giren özellikle kadınlar, tepkilerini şöyle dile getirdi:

Yasemin C.: Vicdansız herif! Çocuklarından, karından, insanlığından utan!

Melis K.: Sufatına s…

Ali Ü.: Gözlüğe bak çıldırcam, yaratık…

Sule Ö.: Yine karizmasın.

Ali K.: Şimdi gidersin ziyaretine. … neresi karizma. Utanmıyomusun 8 çocuklu biriyle bu şekilde konuşmaya.

Ayse C.: Tipe bak tipe Allahın belası p… İnşallah damat koğusuna atarlar seni aklın başına gelir ş. p.

Funda Y.: Senin ….. da birileri alır hacı.