5 yaşındaki Elvan Şahin'in servis minibüsünün altında feci ölümü


5 yaşındaki Elvan Şahin'in servis minibüsünün altında feci ölümü
9 Kasım 2017 Perşembe
00:18
Gündem

Yine servis minibüsü faciası.. 5 Yaşındaki Elvan feci şekilde hayatını kaybetti.. Ordu'da, servis minibüsünün altında kalan Elvan Şahin ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.5 yaşındaki Elvan Şahin öğrenci servisinin altında ezilerek öldü..Bazı görgü tanıklarının anlattıklarına ise kafa karıştırdı.

Alınan bilgiye göre, Altınordu ilçesine bağlı Akyazı Mahallesi'nde Kuran kursuna giden 5 yaşındaki Elvan Şahin, S.İ'nin kullandığı 52 S 0135 plakalı servis aracının altında kaldı.

Sürücü S.İ. Şahin'i bulunduğu yerden çıkarttı. İlçedeki özel hastaneye kaldırılan Şahin, kurtarılamadı.

ŞÜPHELENDİREN ŞOKE EDEN İDDİA:

Gözaltına alınan S.İ'nin ifadesinde, aracı kursun önüne park ettikten sonra aşağı inerek çocuklardan bazılarını araca bindirdiğini, bu sırada gelen araçlara yol vermek için servisi bulunduğu yerden ileriye çektiğini söylediği öğrenildi.

Kursun önüne giderek elinden tuttuğu Şahin'i aracın kapısına getirdiğini, kumanda ile kapıyı açtığı sırada öğrencilerden birinin vitesle oynadığını ileri süren S.İ, geriye kayan araca binerek frene bastığını, araçtan indiğinde ise Şahin'in tekerin altında kaldığını gördüğünü aktardı.

S.İ'nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.