18 yaşındaki liseli Aleyna İncedağ 15 yaşındaki Melih Efeler'i öldürdü

Haber Oku Haber Oku / Şehir: Genel
18 yaşındaki liseli Aleyna İncedağ 15 yaşındaki Melih Efeler'i öldürdü

Eskişehir'den çok acı bir haber geldi.. Henüz ikisi de lise çağında olan 2 gencimizin hayatı söndü. Lise son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Aleyna İncedağ henüz nedeni bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştığı 15 yaşındaki Melih Efeler'i göğsünden bıçakladı. Hastaneye kaldırılan Melih Efeler burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Aleyna İncedağ, gözaltına alındı.

Olay dün saat 15.30 sıralarında Şirintepe Mahallesi Merkez Sokak'ta meydana geldi.
Daha önceden birbirlerine hakaret edici sözler kullandıkları için aralarında husumet bulunduğu öne sürülen öğrenci olmayan Melih Efeler ile liseli Aleyna İncedağ, sokakta karşılaşınca tartıştı.

Liseli Aleyna incedağ - Melih İncedağ Eskişehir

Tartışma ardından Aleyna İncedağ, Melih Efeler'in tek bıçak darbesiyle göğsünden yaraladı.

LİSELİ MELİH EFELER HASTANEDE ÖLDÜ

Aleyna İncedağ, bıçağı yere atıp kaçtı. Efeler, çevredekilerin çağırdığı ambulansla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Efeler, doktorların çabasına rağmen kurtarılmadı.
Polis ekipleri Aleyna İncedağ'ı kısa süre sonra kent merkezinde yakaladı.

Liseli Aleyna incedağ - Melih EfelerEskişehir

Gözaltına alınan İncedağ, polislere Melih Efeler ile aralarında eskiye dayanan husumet bulunduğunu, yolda karşılaştıklarında tartıştıklarını anlattı.


İncedağ, Melih Efeler'in üzerine doğru gelmesi üzerine yanında taşıdığı bıçağı çıkarıp ona doğru salladığını söyledi. Genç kız, yapılan sorgu ardından adliyeye sevk edildi. DHA
Sıradaki Haber Yükleniyor...